PKK destekçisi Belçikalı Bakan Zuhal Demir'den başörtüsü yasağına destek!

21 Mart 2017, Salı
Türkiye düşmanlığı, terör örgütü PKK destekçiliği ve İslam karşıtlığı işte bunların birçoğunu Belçika'da görmek mümkün. Son olarak başörtüsü yasağını gündemine getiren Belçika hükümetine terör örgütü PKK yandaşları da destek verdi. Eşit Haklar ve Yolsuzlukla Mücadele Bakanı Zuhal Demir, Müslümanlar zorla da olsa bu şartları yerine getirmelidir. PKK destekçisi Zuhal Demir, Belçika'da ulusal bir gazeteye yaptığı açıklamada ülkedeki başörtüsünü savundu.

kalan karakter 1000

sarızlılar sarızlılar

kim bu ...bedenini kiraya verip ruhunu satabilenler...bu milletten olamayanlar...israel abd batının tasmalı beslemeleri daiş feto pkk nın nuans farklı kiralık uşakları...bedelini ipinizi eline verdiğiniz sahiplerinizle beraber ödeyeceksiniz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.03.2017 22:25
akbay51 akbay51

Bugüne kadar neyin mücadelisini verdiniz Kürt ve Alevi olarak? Devletin size uyguladigi yasaklara karsi savastiniz yillardir. Hani özgürlükler bastirilamazdi yasaklar ve kanunlar ile. Simdi ne olduda özgürlügü ve inanci kisitlayan yasalar zorla da olsa uygulanmali diyorsun. Demek ki Türkiye Cumhuriyeti devleti bugüne kadar dogruyu yapiyordu Doguda. Size demek ki bu gerekiyor. Zorlamak gerekiyor sizi. Serrefsiz adi köpekler. Adam yerine kondukca havladiniz, ihanet ettiniz, iyi niyetimiz ile alay ettiniz. Deveye diken size de siken yaraniyormus. Yanlis yapmisiz. Ama cok sükür bizde ögreniyoruz, ve Allah izin verirse uygulayacagiz artik. 16 Nisan'dan sonra daha da kolay olacak bu isler. Vatan, Millet, Tek Devlet diyen ile yolumuza devam edecegiz, aksini söyleyini ZORLADA OLSA IKNA EDECEGIZ !!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet69
hayır0
cevapla 21.03.2017 18:33
Aykut Aykut

Zorlanmaktan hoşlanıyor olması güzel. Demekki zorlanmayla ilgili fantezisi var. :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.03.2017 17:20
nero nero

yerin cehenem ateşin bol affın hıc olmasın dılerım yaradandan

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 21.03.2017 16:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.