Müge Anlı'daki Karaman olayında son durum nedir?

04.04.2019 18:09

Müge Anlı'nın bugünkü bölümünde yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı son bölümde Karaman olayında son durumun ne olduğu merak ediliyor. Cinayet öncesi esrarengiz iki adamın geldiği öğrenildi. Müge Anlı 4 Nisan son bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


İnşaat bekçisi Zeki Turhal'ı kim neden öldürdü? Cinayet öncesi esrarengiz iki adamın geldiği öğrenildi. Pakize Hanım ve Erdal Bey'in nikahıyla, cinayet arasında bir bağ var mı? Ejder Bey'in birlikte yaşadığı Gül Hanım canlı yayında... Zeki Turhal cinayetiyle kimlere gözdağı verildi?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.