Müge Anlı'da bugün son dakika gelişmesi! Murat Tekin'in hesap hareketlerinde şüpheli bir durum mu var?

12.10.2018 12:41

Müge Anlı'da bugün temizlik işçisi Murat Tekin ile ilgili ilginç detaylar ortaya çıktı. Aydın’ın Efeler ilçesinde Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan ve 48 gündür haber alınamayan Murat Tekin'in eşi Sakine Tekin, son çare olarak ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başvurdu. Sakine Tekin, eşini bir işe karıştırdıklarını düşündüğünü ve endişelendiğini belirtti. Müge Anlı'da ise bugün son dakika gelişmesi yaşandı! Müge Anlı, Murat Tekin'in hesap hareketlerinde şüpheli bir durum var mı diye tek tek incelemeye aldı. Peki, temizlik işçisi Murat Tekin evden planlı bir şekilde mi kaçtı? Murat Tekin nerede? İşte Müge Anlı'da bugün neler yaşandı sorusunun cevabı...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.