Müge Anlı, engelli arkadaşının ayakkabısını bağlayan minik Ali'nin 3 hayalini gerçekleştirdi

28.11.2018 17:49


Şanlıurfa Viranşehir Şehit Ahmet Günak Ortaokulu bahçesinde kaydedilen bir görüntü, tüm Türkiye'nin yüreğini ısıtmıştı. 5.sınıf öğrencisi Ali Çizik, engelli sınıf arkadaşının eğilerek ayakkabı bağını bağlayarak arkadaşını sevindirmişti. Bu görüntü sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı. Ali Çizik, örnek davranışıyla milyonları kendisine hayran bıraktı.

Programıyla hayatlara iyilikle dokunan Müge Anlı, göstermiş olduğu örnek davranışı için koca yürekli minik Ali'nin en büyük 3 hayalini gerçekleştirdi. Müge Anlı, önce Ali'nin uçağa binme hayalini, ardından Boğaz üzerindeki köprülerden geçme hayalini gerçeğe dönüştürdü. Fanatik Beşiktaşlı olduğunu söyleyen Ali'nin son hayali de Beşiktaş-Çarşı'yı görmekti. O da Müge Anlı sayesinde gerçek oldu. Ali Çizik'i bugün stüdyosunda ağırlayan Müge Anlı, milyonları kendisine hayran bıraktığı için de ona bir tablet hediye etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.