Küçükçekmece'de bir caminin minaresi yıkıldı

27 Temmuz 2017, Perşembe
İstanbul'da etkili olan sağanak nedeniyle Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'ndeki Mareşal Fevzi Çakmak Camisi'nin minaresi tamamen yıkıldı. Minare cami binasının üzerine devrilirken, yaralanan olmadı. Mahalle sakinlerinden Aykut Yüce, yağış sırasında havada bir karaltı oluştuğunu belirterek, "Karaltının ardından sanki bir hortum oluştu. Cami minaresi de hortum nedeniyle yıkıldı. Minare, cami binasının üzerine devrildi. Allah'tan sokağa düşmedi. Etrafta da insan yoktu." dedi. Kadıköy'de Haydarpaşa Camisi'nin minaresinin kubbe kısmı da sağanağın etkisiyle devrildi. Kubbenin çevredeki kimsenin üzerine düşmediği bildirildi. Minare cami binasının üzerine devrilirken, yaralanan olmadı. Mahalle sakinlerinden Aykut Yüce, yağış sırasında havada bir karaltı oluştuğunu belirterek, "Karaltının ardından sanki bir hortum oluştu. Cami minaresi de hortum nedeniyle yıkıldı. Minare, cami binasının üzerine devrildi. Allah'tan sokağa düşmedi. Etrafta da insan yoktu." dedi.

kalan karakter 1000

sıkkın sıkkın

Şu kısmı birkaç kez daha yazsaydınız haber çok kısa olmuş..!! "Aykut Yüce, yağış sırasında havada bir karaltı oluştuğunu belirterek, "Karaltının ardından sanki bir hortum oluştu. Cami minaresi de hortum nedeniyle yıkıldı. Minare, cami binasının üzerine devrildi. Allah'tan sokağa düşmedi. Etrafta da insan yoktu." dedi."

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2017 10:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.