İsviçre'de PKK sempatizanları büyük alçaklığa imza attı! Türk bayrağı yaktılar |Video

12.10.2019 16:12

Türkiye yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadelesini büyük bir kararlılıkla sürdürürken, başarılı operasyonlar sonrasında kuduran terör örgütü PKK sempatizanları tarafından İsviçre'nin Basel şehrinde büyük alçaklık. Türkiye’nin terör yuvalarını kurutmak için başlattığı Barış Pınarı Harekatı'nı protesto etmek için İsviçre'nin Basel şehrinde PKK/YPG bayraklı örgüt sempatizanları şanlı Türk bayrağını ateşe verdi. İşte alçak saldırı anı kameralara böyle yansıdı...


kalan karakter 1000

HİLAL YILDIZ ALBAYRAK HİLAL YILDIZ ALBAYRAK

Şehit kanıyla sulanmış Orta Asya'dan Anadolu'ya, K.Afrika'dan Avrupa'ya topraklarımızda, binlerce yıl boyunca bir çok Türk devleti kurmuş olan Türk milletimize yapılan bu aşağılık bir tahriktir. Yüce milletimize tarafından nefretle karşılanan bu eylem, soysuz düşmanları boşuna heveslendirmesin. Şehit kanımızın rengi bayrağımızı yakmaya çalışanlar ancak bu pisliği o topraklarda yapabilirler. Meraklılarsa gelsinler vatan topraklarında bu soysuzluğu yapsınlar. Bu korkaklar, askerimizin karşısına çıkamayacak kadar aciz ve kalleş köpeklerdir. N E M U T L U T Ü R K Ü M D İ Y E N E

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2019 22:53
Vatandaş Vatandaş

Orada bayrak yakmayın maçanız yiyorsa er meydanı burada hain kalleş namussuz mahluklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2019 22:07
ZAMAN meselesi ZAMAN meselesi

bunlardan daha beter ne vardir biliyormusun? bu teröristlere SAHIP cikanlar, her alandaki sinsiler, muzik, sinema, siyaset, belediyeler, kurumlar, sözde "akademisyenler", barolar(hukuk neymis?), TÜRK bayragini yakanlara sahip cikanlar vara? bunlar anadolu insani sayilamaz, aslinda beni sasirtan ne kadar cesur olduklari, umarim derin devletimiz BU VATANI gercekten seven "büyükler", bu sinsi hainleri siyah listelere ekliyorlardir, zamani gelince prioriteler azalinca, UMARIM SIRA BU KÖPEKLERE de gelir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 12.10.2019 21:13
abidin abidin

bu şerefsizleri anlının ortasından vuracaksın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 12.10.2019 20:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.