İsrailli gazeteci canlı yayında haddini aştı! Küstah sözler

11.07.2019 21:30

İsrail merkezli bir televizyon kanalında ilginç bir tartışma yaşandı. Programa katılan İsrailli gazeteci Cohen, Harem-i Şerif’in Suud ailesine ait olduğunu söyledi. Diğer katılımcı bu sözlere tepki gösterdi: “Orası Suud ailesinin evi değil Allah’ın evi” dedi. Cohen ise ‘Suud ailesinin kırmızı çizgisi’ olduğunu söyleyerek programı terk etti.


kalan karakter 1000

MAHMUT. MAHMUT.

İSRAİL ZATEN ,HADDİNİ AŞMADA DÜNYADA 1 NUMARA ,,SUUD AİLESİDE KABE NİN GELİRİYLEDE PETROL DE DAHİL BUNA ,GÖRÜLMEMİŞ BİR SALTANAT YAŞIYOR ..AMA YARATICIDA BUNA MUKABİL CEHENNEMİN EN KORKUNÇ EN AĞIR AZABINA BUNLARI ATACAK ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.07.2019 21:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.