Günün kahramanı! Haliç'te İntihar eden kızı kurtardı

11.07.2019 19:43

Haliç Metro Köprüsü'nden denize atlayan 21 yaşındaki Şirin B'yi arkasından atlayan genç kurtardı. Yusuf Muhsin K., "Ben metroya biniyordum. Tam metroya akbil bastım içeri girecektim. Biri geldi 'denize birisi atladı.' dedi. Bir abi suya atlıyordu. 'Abi sen atlama ben yüzme biliyorum ben atlayayım' dedim. Ben atladım işte genç kızı yukarı çıkardım." dedi.


kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bu kızı 1 ay önce haliç köprüsünde yine atlarken ben ve arkadaşım kızı konuşmaya daldırarak bir anlık boşluktan faydalanıp hızlıca hareket edip atlamaktan kurtardık. kıza onca akıl tavsiye verdik yine yapmış atlamış. ailevi sorunları ve iş sorunları vardı. 17 yaşında olduğunu söylemişti ama 21 yaşındaymış. o köprüde demir korkulukların acilen dikenli teller ile mi başka nasıl bir önlem alınacaksa alınması lazım. güvenlik görevlilerinin başa çıkacağı bir yer değil. resmen intihar etmek için mekan

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2019 17:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.