• Anasayfa
  • Web TV
  • Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafına sert eleştiri

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun atletli fotoğrafına sert eleştiri

22 Ağustos 2017, Salı

39. Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü esnasında karavan içinde atletle yemek yerken çekilen fotoğrafını sert sözlerle eleştirdi


"BU BENİM VATANDAŞIMA HAKARETTİR"

Erdoğan, "İşte sözde adalet yürüyüşü yapıyor birisi. Ankara'dan çıkmış İstanbul'a yürüyor. Arada sırada karavana oturuyor ve atletle yemek yiyor. Bugün de baktım ki bir gazete başlık atmış, 'vatandaş ' filanca. Bu benim vatandaşıma hakarettir. Benim vatandaşım böyle, hele hele ana muhalefetin başında olacak, çağıracak gazeteciyi, 'gel benim bu fotoğrafımı çek' ve ondan sonra da 'ben Atatürk'ün partisinin başıyım' Sen Atatürk'ü böyle atletle yemek yerken görüp te resim çektirdiğine şahit oldun mu, böyle bir şey var mı? Bunlar trajikomik görüntüler. Onlar şimdi bu görüntülerle zavallı hale düşüyorlar. Milletim onlara gereken dersi vakti geldiğinde en güzel şekilde verdi, yine verecek" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.