Erdoğan: "Kuramayacaksınız, vatanımızı bölemeyeceksiniz"

19.08.2017 19:17


Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'de vatandaşlara hitap etti. Suriye'nin kuzeyinde devlet kurma oyunları oynayan terör örgütlerini ve arkasındaki güçleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan net bir şekilde uyardı. Erdoğan şöyle konuştu:

"ONLARA GEREKEN DERSİ VERECEĞİZ"
"Bizim Türkiye Cumhuriyeti'nden başka devletimiz yok. Ama biri ne diyor paralel yapı, birisi PYD diyor birisi gidiyor Suriye'nin kuzeyinde bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kuramayacaksınız vatanımızı bölemeyeceksiniz gereği neyse bunu yapacağız. Onlara gereken dersi bulundukları yerde vereceğiz. Hiç bu işin şakası yok"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.