CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yine kendisini yalanladı! "Oyların sayımına karşı çıkmadık"

30.04.2019 15:52

İstanbul'da seçimlerde yaşanan usulsüzlüklerle ilgili AK Parti'nin yaptığı itirazlara karşı çıkan ve oyların yeniden sayımının durdurulmasını isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Nisan'da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte yaptığı basın toplantısında, "Oyları hangi gerekçeyle yeniden sayıyorsunuz?" sözleriyle bu itirazlarını savunmuştu. Yine aynı Kılıçdaroğlu bugün Meclis'teki CHP Grup Toplantısında bu sözlerini unutarak, "oyların yeniden sayımına karşı çıkmadık" diyerek kendi kendisini yalanladı.


kalan karakter 1000

ccc ccc

bırakın bunu kendi haline aynanın karşısına bile geçse kendini inandıramaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.04.2019 16:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.