Canan Kaftancıoğlu, Maltepe'de sayım yapıldığı sırada Hakim Süleyman Bayar ile ne görüştü?

15.04.2019 20:22

İstanbul Maltepe'de CHP’lilerin neden olduğu gerginlikler sebebiyle sayım işlemi gecikirken İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Maltepe’de oy sayımını yöneten Hakim Süleyman Bayar ile baş başa görüştüğü ortaya çıktı. Şimdi ikilinin baş başa ne konuştuğu merak konusu…


31 Mart yerel seçimlerinden sonra tüm oyların yeniden sayıldığı İstanbul Maltepe'de şaibe iddiaları bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti üyeleri ile CHP üyeleri arsında kurul sayısı nedeniyle tartışma çıkmış ve taraflar birbirine girmişti. Ancak asıl skandal bundan sonra patladı. CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sayımların yapıldığı Türkan Saylan Kültür Merkezi'ne geldi.

BAŞ BAŞA NE GÖRÜŞTÜ?
AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı'nın iddiasına göre Kaftancıoğlu burada Maltepe İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Süleyman Bayar ile baş başa görüştü. Bütün kurul üyeleri çıktıktan sonra gerçekleşen ikili görüşmeyi uzaktan görüntüleyen AK Partililer iki isme de tepki gösterdi.

İkili görüşmeden sonra seçim kurulu yaşanan olayla ilgili skandal bir karar aldı. Kararda polis tartaklayan, yasak olmasına rağmen sayım yerinde kamera kaydı yapan CHP'lilere hiçbir atıfta bulunulmadan doğrudan AK Parti ve MHP'nin temsilcileri suçlandı.

Şimdi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Seçim Kurulu Başkanı Hakim Süleyman Bayar ile baş başa ne konuştuğu merak ediliyor.

kalan karakter 1000

VATAN VATAN

Bu Canan proje için eğitilmiş bir hücre militanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.04.2019 10:26
Dulqarnein Dulqarnein

kaftancioglu ismi duyunca bana sadece DHKPC pkk VE efendileri aklima geliyor, bir savci etkiledi ise, ya O SAVCI onlarin kuklasi yada savciyi "korkuttular/terörize ettiler", bir istihbaratci peslerine koyun, vakit varsa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.04.2019 00:13
ömer ismail kütükcü ömer ismail kütükcü

konuşmaların içeriğini bilemeyiz fakat sayım zamanında bu görüşmelerin oluşu vay halimize.. her durduruluşunda operasyona uğruyormuşuz gibi geliyor..o kadar kişiyle tam teslimiyetle uğraşamıyoruz. fetosu ve kriptoları pkk sı deaşı ypg lisi pyd lisi hadep lisi ip lisi sadet Lisi chp Lisi sürüsüne bereket...o hakime de sormak gerekir. siz o görevde iken nasıl görüşebiliyorsunuz? ysk ya da sormak gerekir niye bu şahıs görevden alınmaz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.04.2019 00:11
Vatandaş Vatandaş

Yemek tarifi vermiştir .Sayın editör çok kötü niyetlisiniz günahını almayın meslek sırrı kimse duymasın demişlerdir. Mesela çeyrek domuz nasıl tuzlanır baharatlanır yedi dakikada nasıl yenilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2019 23:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.