Başkan Erdoğan'dan oyuncak alamayınca üzülen Ahmet Akif, gelen hediyeyle sevindi

13.02.2019 18:45

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü Aydın'daki programında çocuklara dağıttığı oyuncaklardan alamayan Ahmet Akif Korkut (4), üzülerek, gözyaşı döktü. Ailesinin bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydedip, sosyal medyada paylaşmasıyla durumdan haberdar olan AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı, Ahmet Akif'e ulaşıp, oyuncak otomobil hediye etti. Küçük çocuğun "Bana oyuncak kalmadı. Otobüse yetişemedim" dediği video, sosyal paylaşım sitelerinde hızla yayıldı.


Başkan Erdoğan, 9 Şubat Cumartesi günü Aydın'a giderek, Atatürk Kent Meydanı'nda halka seslendi. Erdoğan, programında, çocuklara oyuncak otomobil ve kamyon dağıttı. Bu oyuncaklardan alamayan Ahmet Akif ise üzülerek, gözyaşı döktü. Ailesi, Ahmet Akif ağlarken, cep telefonu kamerasıyla görüntüsünü çekip, sosyal medyada paylaştı.

Küçük çocuğun "Bana oyuncak kalmadı. Otobüse yetişemedim" dediği video, sosyal paylaşım sitelerinde hızla yayıldı.

Videoyu izleyen AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı da oyuncak otomobil alarak, Mehmet Akif Korkut'u evinde ziyaret etti. Gülaştı, oyuncağı Mehmet Akif'e hediye edip, Cumhurbaşkanımızın dağıttığı oyuncaklardan alamayan Ahmet Akif Korkut'un videoda üzüldüğünü görünce dayanamadık. Oyuncak alarak, evinde ziyaret ettik ve onu sevindirdik dedi. Mehmet Akif Korkut, aldığı oyuncakla mutlu olduğunu söyledi. DHA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.