Bahçeli'den yerel seçimde ittifak açıklaması: Partizanca değil...

04.12.2018 12:15

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bahçeli, 31 Mart 2019 yerel seçimleriyle "Partizanca değil akıllıca bir yol izlenmektedir. Hayırlı bir sonuç elde edilecektir." ifadelerini kullandı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"30 BÜYÜKŞEHİR ÜZERİNDE ÇALIŞILMAKTADIR"

Grup toplantısı ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, yerel seçimde AK Parti-MHP ittifakına ilişkin, "Şu an 30 büyükşehir üzerinde çalışılmaktadır. Cumhurbaşkanı yurt dışından döndükten sonra görüşme istenilirse görüşmeye hazırız. Çalışmalar olumludur verimlidir. Her şey dikkate alınmaktadır. 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmaktadır. Zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir. MHP'de pazarlık söz konusu olmaz." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.