Amerika'da FETÖ propagandası! FETÖ'cü hainler kendilerini böyle aklamaya çalışıyor

10.10.2019 01:27

Fırat'ın doğusuna yönelik terör unsurlarını yok etmek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı başarılı şekilde sürerken bugün Amerika'da kayda geçen görüntüler FETÖ'nün gerçek yüzünü bir kez daha gösterdi. Kaydedilen görüntülerde FETÖ'cüler tarafından araçların kasasına "Türkiye'de 30.000 üzerinde inanç mahkumu var" yazılı pankart asıldığı görüldü. Terör örgütü suçu nedeniyle hapis yatan teröristler için 'İnanç mahkumu' ifadesini kullanarak algı operasyonu yapmaya çalıştılar.


kalan karakter 1000

nadim hatipoğlu nadim hatipoğlu

bunlar müslüman doğru ama müslüman olduğu için hapis yatmıyorlar bunu söyleyenler tamamen yalan söylüyor BUNLAR FETÖ CÜ OLDUKLARI İÇİN 260 MÜSLÜMAN TÜRK VATANDAŞINI ŞEHİT ETTİĞİ VE 3000 DEN FAZLA İNSANIMIZIN YARALAYARAK [GAZİ OLMALARINA SEBEB OLAN HAİNLERE DESTEK VERMELERİNDEN ÇOĞU]BU YÜZDEN YATIYOR BELKİ BUNLARIN İÇİNDE KURUNU YANINDA YAŞ DA YANAR OLANLARDA VARDIR MUTLAKA AMA DEVLETİMİZ BUNLARIN HAKKINI GASP ETMEZ BU ABD KAÇAN HAİNLER ÇOK DOĞRU İŞ YAPTIKLARINA İNANIYORLARSA NEDEN KAÇTILAR DAVALARINDA SAMİMİ İSELER NEDEN KAÇTILAR EY CEMAATIN HAKİKATEN İBADETLE UĞRAŞAN TABANI BUNLARA SORUN NEDEN KAÇTINIZ DİYE.TÜRKİYEDE İDAM YOK

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.10.2019 09:04
recep. recep.

yalanın batsın . FETÖ .ŞEREFSİZ VE ALÇAKSIN ,LANETLİLER ÇETESİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.10.2019 09:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.