Almanya'nın kuklaları!

22 Ağustos 2017, Salı

Türkiye'yi bölmek için kirli planlarını devreye sokan güçler içimizdeki işbirlikçilerini de devreye sokarak saldırıya geçti. Sosyal medyada hazırlanan bir video, Kemal Kılıçdaroğlu ve Fetullah Gülen gibi isimlerin Almanların hedeflediği doğrultuda nasıl hareket ettiğini gösteriyor.

Almanya Türkiye'ye karşı başlattığı savaşta terör örgütlerini ve içimizdeki yerli işbirlikçilerini de kullanıyor. Twitter'da 'Alman Muhibleri Cemiyeti' başlığıyla hazırlanan bir video ile kirli işbirliği bir kez daha gözler önüne serildi. Videoda şu ifadeler kullanılıyor.

KEMAL KILIÇDAROĞLU: Cemiyetn umumi siyasi idaresinde vazifeli olan Kemal Bey bizatihi Türkiye'nin en tesirli Alman Muhiblerinden biridir. Bir beyanında Türkiye'de emniyet, demokrasi, Hürriyet kalmadı. Memleketin idaresi Avrupa ve Alman nufuzunda olsaydı Türkiye böyle olmazdı demiştir

CEMİL BAYIK: Alman Muhibleri Cemiyeti'yle Almanya arasında silah teminiyle meşgul olan cemiyetin silahlı cenahından mesul idarecimizdir

FETULLAH GÜLEN: Teşkilatları idare eden Fetullah Gülen, içimizdeki en şedid Alman Muhibleri'nin başında gelmektedir. Bir Meclis'te sarf ettiği "bağışlayın böyle ifade ediyorum ama bu fakir Alman'ın taharet bezi olmaya layık olsam kendimi insan oğlunun en bahtiyar mertebesine ulaşmış adlederim" beyanıyla meşhurdur.

CAN DÜNDAR: Cemiyetin matbuat işleriyle iştigal eden Can, Alman makamlarının kendisine liyakat nişanını tensip bulunduğu içimizdeki en bahtiyar mensubumuzdur. Kendisi bu hususta Almanlıktan aldığım hazı başka bir şeyden alamadım diyor

AMBERİN ZAMAN: Hür dünyanın lideri Angela Merkel'e bağlı olan Amberin, cemiyetimizin istihbarat faaliyetini idare etmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.