Betül’ün duygusal anları…

01 Şubat 2015, Pazar

Kız kardeşi Betül’ün muayenehanesine, Zehra’yla olan nişan davetiyesini vermek için gelen Kertenkele, Betül’ün özlem ve hasret içinde ağabeyini düşünerek “neredeysen gel” diye seslendiğini duyar. Muayene ettiği çocuklarda, ağabeyi ile olan çocukluk yılları aklına gelmiş ve derin bir hüzün kaplamıştır Betül’ü. Kertenkele ise, kardeşine herhangi bir zarar gelmesi endişesiyle, ağabeyi olduğu gerçeğini söyleyemese de, en mutlu gününde, kız kardeşinin de yanında olmasını istemektedir. Kız kardeşini çok iyi tanıyan ve kardeşinin içinde bir merhamet çınarı olduğunu bilen Kertenkele, nişana gitmek istemeyen Betül’ü nişanına gelmeye ikna edebilecek midir?


Kertenkele ise, kardeşine herhangi bir zarar gelmesi endişesiyle, ağabeyi olduğu gerçeğini söyleyemese de, en mutlu gününde, kız kardeşinin de yanında olmasını istemektedir. Kız kardeşini çok iyi tanıyan ve kardeşinin içinde bir merhamet çınarı olduğunu bilen Kertenkele, nişana gitmek istemeyen Betül'ü nişanına gelmeye ikna edebilecek midir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.