Sen Anlat Karadeniz 14. son bölüm izle - Hemen izle

02.05.2018 18:37

Başladığı ilk günden itibaren kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Sen anlat Karadeniz dizisi 14. yeni bölümüyle Atv ekranlarındaydı ve televizyon ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 14. son bölüm tamamı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin bu bölümünde Vedat, yine şeytani planlar peşinde! Ve Deli Tahir de yine deliliğini yaptı... İşte Sen Anlat Karadeniz 14. son bölüm'de yaşananlar ve Sen Anlat Karadeniz 14. son bölüm tamamı! Hemen buradan izleyebilirsiniz...Her şey Yiğit için!

Yiğit'in geçici velayetini kazanan Vedat, yine şeytani bir planın peşine düşer ve oğlunu da alıp otelden ayrılır. Yiğit'in nerede olduğunu bilememek Nefes'i ve Tahir'i çılgına çevirir. Bir de gayrı ahlaki hayat iddiası yüzünden Nefes Tahir'i kendisinden uzak durmaya zorlayınca, güçlü takımın her bir üyesi ayrı ayrı yerlere savrulur ve ayrı ayrı yanarlar. Deli Tahir yine deliliğini yapar ve herkesin tekrar bir araya gelmesini sağlar. Ama bu delilik, Vedat'ın daha büyük bir planı devreye sokmasına neden olur. Nefes ve Tahir'in bu plana verdikleri karşılık, Vedat'ın asla tahmin edemeyeceği bir şeydir.

kalan karakter 1000

nefes nefes

dizi çok güzel bayıldımmm

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 05.05.2018 15:40
nefes nefes

bu diziyi ben bayılıyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.05.2018 15:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.