Ligler ertelenecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı!

Ligler ertelenecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir açıkladı!

18.03.2020 03:34

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Servet Yardımcı, koronavirüs nedeniyle 55 katılımcı ülkeyle yapılan toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir basın mensuplarının ligler ertelenecek mi? sorusunu yanıtladı.


Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Servet Yardımcı, korona virüs nedeniyle 55 katılımcı ülkeyle yapılan toplantının ardından açıklamalarda bulundu.

Başkan Özdemir, yaptığı açıklamasında, liglerin ertelenmeyeceğini kesin olarak belirterek, "UEFA bize senaryolar sundu. Bu senaryoların en önemlisi yerel liglerin haziran sonuna kadar tamamlanmasıydı. Şu an nisan ayına sonuna kadar seyircisiz olarak maçlar devam edecektir" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.