''Bıçakladılar çocuğu'' Kan donduran görüntüler! Denizli Lisesi önünde öldüresiye öğrenci kavgası!

''Bıçakladılar çocuğu'' Kan donduran görüntüler! Denizli Lisesi önünde öldüresiye öğrenci kavgası!
08.12.2021 16:41 - Son Güncelleme: 08.12.2021 18:41

OTOMATİK OYNAT

Denizli Lisesi önünde kan donduran görüntüler! 5 liselinin, caddede yere yatırdıkları Y.K.'yi (14) tekme ve yumrukla dövdüğü anlar, cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, bir kadının yerde yatan genci kurtarmaya çalıştığı görülürken aracın içinde kavgayı kameraya alan kadının ise ''Bıçakladılar çocuğu'' diyerek yakarışı olayın vehametini gözler önüne serdi.

Lise Caddesi'ndeki Denizli Lisesi önünde 5 öğrenci, cadde ortasında yere yatırdıkları Y.K.'ya tekme ve yumruklarla saldırdı. Saldırı anı, trafik ışıklarında bekleyen otomobildeki kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntülerde, yardıma koşan bir kadının Y.K.'yi kurtarmaya çalıştığı görülürken aracın içinde kavgayı kameraya alan kadının ise ''Bıçakladılar çocuğu'' diyerek yakarışı olayın vehametini gözlr önüne serdi.

2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI
Dövülen lise öğrencisi Y.K., çağırılan ambulansla Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Y.K.'ye ayakta müdahale edildi. Soruşturma başlatan polis, kavgaya karışan 2 kişiyi gözaltına aldı. Diğer 3 şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

SON DAKİKA