Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç corona virüs testi sonucunu açıkladı...

Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç corona virüs testi sonucunu açıkladı...

25.03.2020 17:34

Serdar Ortaç corona virüs şüphesiyle hastaneye gitti ve koronavirüs testi yaptırdı. Bir taksiye binip tek başına hastaneye giden Serdar Ortaç, sağlık durumunu sosyal medya hesabından anlattı. Kendisini kötü hissederek hastaneye giden Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? İşte tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül salgın koronavirüs şüphesiyle test yaptıran Serdar Ortaç'ın açıklamaları...


Bu sabah kendini kötü hisseden Serdar Ortaç, corona virüsü testi yaptırmak için hastaneye gitti. Bir taksiye binip tek başına hastaneye giden Ortaç, sağlık durumunu sosyal medya hesabından anlattı. Gelişmeyle şoke olan hayranları Serdar Ortaç koronavirüse mi yakalandı? Serdar Ortaç kaç yaşında? gibi soruların yanıtını aradı. İşte Serdar Ortaç'ın açıklaması...

"Ateşim yok ama tedbiri elden bırakmamak lazım. Nezle ya da grip olmuşumdur inşallah. Hastane girişinde ateşimi ölçtüler 36.5 çıktı. Göğüs hastalıkları bölümüne geldim."

,"Tomografiye alıp bronşlarıma bakacaklar. Test sonuçları çıktı; negatifmiş, klasik bronşit! MS hastası olduğum için verdikleri bir ilaç, bütün bağışıklık sistemimi koruyormuş zaten. Şimdi iyiyim. Serum takacaklar enerjim yükselsin diye… "

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.