Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı izle

Kuruluş Osman 13. yeni bölüm fragmanı izle

27.02.2020 00:25

Kuruluş Osman'da bu akşam dikkat çeken gelişmeler yaşandı. 12. bölümde Türklerin tek umudu haline gelen Osman Bey, Balgay'a anlaşma şartlarını sundu. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyicilerin merakla beklediği Kuruluş Osman 13. bölüm fragmanı yayınlandı.


KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Selcan Hatun ölümle yüz yüze! Osman Bey, Moğol komutanı Balgay'a karşı sürpriz bir hamle yapıyor. Kayı Obası'na gelerek türlü eziyetlerle halkı sindiren Balgay, kendisine hazırlanan tuzağı sezip zehirli kımızı Selcan Hatun'a içirmek ister, Gündüz ve Batur ise idamın eşiğindedir.

BALA VE BAMSI İSYAN EDİYOR
Dündar, obanın akıbeti için Balgay'a karşı çıkamazken, Bala ve Bamsı; Moğollara karşı isyan başlatır! Obanın tek umudu Osman Bey ise Ak Sakallılar'dan öğrendiği sırrı ve aldığı emanetleri kullanarak Balgay'a karşı oyun kurmaktadır.

SELCAN HATUN ÖLECEK Mİ?
Samsa Çavuş ve alpler esaretten kurtulabilecek mi? Gündüz ve Batur idam edilecek mi? Bamsı ve Bala'nın Moğollara karşı başlattığı isyan başarılı olacak mı? Osman Bey; Selcan Hatun, Gündüz ve Batur'un ölümüne engel olabilecek mi?

kalan karakter 1000

tevfik. tevfik.

böyle güzel ve anlamlı bir dizi ,bir daha yapılamaz ,kanaatindeyim..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.02.2020 08:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.