Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı izle: Ya şehadet şerbeti içeriz, ya da yolumuza hür devam ederiz!

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı izle: Ya şehadet şerbeti içeriz, ya da yolumuza hür devam ederiz!

13.02.2020 10:34

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 10. son bölüm yine ATV ekranlarında izleyiciyi ekran başına kilitledi. Son bölümü ardından Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanında "Ya şehadet şerbeti içeriz, ya da yolumuza hür devam ederiz!" sözü dikkat çekti. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı...


Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi Atv'de izlenir sloganıyla birbirinden başarılı işlere imza atab Atv'nin reyting rekotmeni dizisi Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanında "Ya şehadet şerbeti içeriz, ya da yolumuza hür devam ederiz!" sözü dikkat çekti.

KURULUŞ OSMAN 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Alişar'ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala'yı isteyen Alişar'ı reddeder.

YANNİS, ALİŞAR'I ETKİSİ ALTINA ALIYOR
Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey'i etkisi altına alan Yannis, Sofia'yla birlikte Alişar Bey'i Osman'a ve Şeyh Edebalı'ya karşı kışkırtır.

ALİŞAR, DÜNDAR BEY'E MEYDAN OKUYOR
Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey'e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder.

MOĞOL TEHLİKESİ
Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman'ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt'e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia'yla ittifak arayan Alişar Bey'in yeni hamlesi ne olacak?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.