Kuruluş Osman 6. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle

Kuruluş Osman 6. bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle

25.12.2019 23:45

ATV ekranlarında milyonlarca izleyici tarafından ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisi bu akşam saat 20.00'de 6. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında gerilim yaşanıyor. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gidiyor. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis oluyor. Osman ile Yannis'in buluşmasının ne sonuçlar doğuracağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kuruluş Osman 6. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KURULUŞ OSMAN 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir.

OSMAN CİNAYET SUÇLAMASINDAN AKLANIYOR

Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir.

OSMAN YANNİS İLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'in ta kendisidir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır?

SELCAN VE ZÖHRE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı'yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis'in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı'nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

kalan karakter 1000

Ersel AKSÜT-KUŞADASI Ersel AKSÜT-KUŞADASI

BİZLERE TARİHİN DERİNLİKLERİNDE YAŞANMIŞ OLANLARI GÜN YÜZÜNE ÇIKARTIP SUNDUĞUNUZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN DİYİYORUM.İNŞALLAH DİRİLİŞ ERTUĞRUL GİBİ UZUN SOLUKLU OLUR.BEN ÖĞRETMENİM ÖĞRENCİLERİME BU DİZİYİ SEYRETMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM.AİLELERİDE SEYRETTİKLERİNİ VELİ TOPLANTILARINDA DİLE GETİRİYORLAR.SİZLERE YAYIN HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLER SAYGILAR SUNARIM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 09.01.2020 14:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.