Kimse Bilmez 4. bölüm yayınlandı! Uygar, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını arıyor

Kimse Bilmez 4. bölüm yayınlandı! Uygar, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını arıyor

03.07.2019 00:16

Ekranların kısa sürede sevilen dizisi Kimse Bilmez heyecan dolu yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Ali'yle Sevda'yı ayırmayı başarmış olan Uygar'sa, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını arıyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler oldu? Kimse Bilmez 4. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, Sinan'ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda'nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda'nın Ali'ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür.

ALİ KENDİNİ AKLAMAYA ÇALIŞIYOR

Ali önce nezaretten çıkmalı, sonra kendisini aklamalıdır. Ali'yle Sevda'yı ayırmayı başarmış olan Uygar'sa, Sevda'ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir.

KÖKSAL'DAN SÜRPRİZ HAMLE

Köksal'ın Ali'den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali'yse, Sinan'ı vuran Kepçe'nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi?

PİLOT, ALİ'NİN PEŞİNDE

Öte yandan, Pilot Sinan'ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali'nin peşine düşmüştür.

İKİ KARDEŞ GERÇEĞİ ÖĞRENECEK Mİ?

İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal'ın Hayriye'ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir.

kalan karakter 1000

ismet ismet

yaz sezonun güzel dizilerinden biri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 04.07.2019 22:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.