Suriye'de Rusya-Esed-DAEŞ iş birliği!

Suriye'de Rusya-Esed-DAEŞ iş birliği!

28.11.2015 00:00

Kan gölüne dönen Suriye'de Rusya-Esed ve DAEŞ arasındaki petrol iş birliği gözlerden kaçmıyor...


kalan karakter 1000

ismail ismail

rusya bile bile kendi ucagını düşürttü planlarını devreye koymak için bir bahane lazımdı..sıcak denizlere indi üs kurdu sömürmeye başladı ..yakında lazkiyeye dev oteller dikilir kendi turistini kendi agırlar para kendine kalır.bakalım bizim mütefikler ne yapacak..?
caydırıdı silah sanayimiz gelişmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 29.11.2015 01:41
Mehmet Ese Mehmet Ese

Suriye ye Afganlı Mücahit kardeşlerimiz davet etmeliyiz.Ruslar onları iyi bilirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 29.11.2015 01:01
gülşen uysal. gülşen uysal.

yaz boz u izledim burnum sızladı. vezirköprülüyüm bayırbucaklılar aynen bizim şehir insanlarına benziyor. arada mavi gözlü sarışın kızlar. bizim ilçede de aynı. bizim ailemizin de sarışınları çok. ne kadar yanlış belirlenmiş sınırlar. sanki türkiyenin kanatlarını kırmışlar.suriye bütün ülkelerin üşüştüğü yere dönüştü. ölenler müslümanlar. ama tabii biraz suriyenin toplum yapısına baktım meshepler ırklar. azınlık çoğunluğa hükmediyor. sünni nüfus oldukça çok. şii azınlık yönetiyor. diğer ülkelere de bakınca daha çok şiiler kullanılıyor gibi nedense.hz ali ve çocuklarının katli sanki müslümanların müslümanlığının test edildiği bir meshepler çatışmasına dönüşüyor.gerçek islam alimlerine ihtiyaç var.ülkemizde ise islam bazı kişilerce dejenere edilmeye çalışılıyor yaşar nuri vb .a haberin yayıncılık anlayışı çok anlamda gerçeklerin dile getirildiği bir kanal tşk ediyoruz.daeş kimin için çalışıyor zaten suriye durumu sonuçlanınca gerçek daha da ortaya çıkacak.Allahın dediği olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 29.11.2015 00:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.