Sanat dünyası sosyal medya düzenlemesine nasıl bakıyor? Muazzez Ersoy, Orhan Gencebay, Yavuz Bingöl ve Coşkun Sabah A Haber'e konuştu

Sanat dünyası sosyal medya düzenlemesine nasıl bakıyor? Muazzez Ersoy, Orhan Gencebay, Yavuz Bingöl ve Coşkun Sabah A Haber'e konuştu
03.07.2020 23:52 - Son Güncelleme: 04.07.2020 00:25

OTOMATİK OYNAT

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya platformlarının kontrol altına alınması gerektiğine yönelik açıklamalarının ardından, AK Parti'nin sosyal medya düzenlemesi üzerinde çalıştığı öğrenildi. Peki sanat dünyası sosyal medya düzenlemesine nasıl bakıyor? Orhan Gencebay, Muazzez Ersoy, Yavuz Bingöl ve Coşkun Sabah, A Haber canlı yayınında sosyal medya düzenlemesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. "Sahte hesaplar ve fütursuzca yapılan yorumlar bizlerin en büyük sıkıntısı diyen" Muazzez Ersoy, sosyal medya düzenlemesine destek verdiğini ifade etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak hakkında iğrenç paylaşımlarda bulunulması Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya platformlarının kontrol altına alınması gerektiğine yönelik açıklamalarının ardından, AK Parti'nin sosyal medya düzenlemesi üzerinde çalıştığı öğrenildi. Peki sanat dünyası sosyal medya düzenlemesine nasıl bakıyor?

Orhan Gencebay, Muazzez Ersoy, Yavuz Bingöl ve Coşkun Sabah, A Haber canlı yayınında sosyal medya düzenlemesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

USTALARDAN TAM DESTEK
Yayına konserinden bağlanan Coşkun Sabah, "Umuyorum sosyal medyadaki linç kampanyalarından kurtuluruz. Umarım gereken her şey yapılır" diye konuşurken, Orhan Gencebay "Önce insanız. Şerefimizle yaşıyoruz. Birileri ise sosyal medyada ağzına gelen hakaretleri ediyor. Hukukçular gereken cezayı veriyor ama cezalar caydırıcı olmalı." diye konuştu. "Sahte hesaplar ve fütursuzca yapılan yorumlar bizlerin en büyük sıkıntısı diyen" Muazzez Ersoy, sosyal medya düzenlemesine destek verdiğini ifade etti.

SON DAKİKA