PKK'dan vatandaşa zulüm!

PKK'dan vatandaşa zulüm!

17.11.2015 00:00

Eli kanlı terör örgütü PKK, Doğu ve Güneydoğu'da özerklik ilan ettikleri yerlerde sokakları harabeye çevirerek vatandaşları hayatından bezdirdi.


kalan karakter 1000

yşl. yşl.

kardeşim böyle oradaki gerçekleri anlatırsanız devletimiz sizi yanlız bırakmaz.ülkemizdeki lıboşlara bu kardeşimizin anlattıkları kapak olsun.devletmi ınsanlarımıza eziyet ediyor yoksa örgütmü işte gerçek ortada

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.11.2015 01:01
misafir misafir

bölgede yaşayan insanların nasıl tehdit edildiği ve haraca bağlandığını öğrendik ! yani yaşayan bilir ne çektiğini,batıdan kuru kuru konuşmakla olmaz kendimizi de onların yerine koymak lazım!
örneğin şehit gaffar okkan gibi yiğitlerimizi uluslararası paralel şebeke neden şehit etti bir düşünelim!
(birbirimizin kanına girmemiz ve vadedilmiş toprakların müslümanlardan temizlenmesi içindir!!! )

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.11.2015 21:03
maksut maksut

kardeşim siz isterseniz o pkk.yı bir günde bitirirsiniz,pkk.da olan silahlar sizde de var.hem de siz keskin nişancı gibi 25 kuruşu hava vuranlarsınız.siz de iki şey eksik 1-birlik ve beraberliğinizi koruyamıyorsunuz. 2-pkk.ya kendiniz sahip çıkıyorsunuz.sahib çıkmasanız o kadar silah,mühümmat ,yol kazmalar bir günde olaacak iş değil,belediye iş makinalarını niye pkk.ya veriyor aklım almıyor!demek ki siz pkk.yı desdekliyorsunuz.inanın samimi söylüyorum siz isteyin onlar bir saniye orda duramaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 18.11.2015 08:31
aramayin aramayin

1 kasimda bekledikleri neydiki simdi agliyorlar.herkez hakkettigini alir.bosuna aglamayinda Allaha dua edin.Sizi koruyan bir devletiniz var cok sukur.Baska devlette aramayin ulen,,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 18.11.2015 01:42
ayhan ayhan

kürtler hiç isyan etmeyin sizler destek verdiniz şimdide sızlanmayın terör desteği bilmez yeri gelir silahını sana doğrultur

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 18.11.2015 00:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.