O ajan paraları Bank Asya üzerinden aldı!

O ajan paraları Bank Asya üzerinden aldı!

14.03.2015 00:00

İngiltere'den gelen 3 İngiliz kızı Türkiye'de karşılayarak Suriye'ye gönderen ajan yakalanarak tutuklandı. Ajan Muhammed el Raşit'in ifadesinde para trafiğini kendisinin organize ettiğini söyledi. A Haber yayını katılan İstihbarat Dairesi Eski Başkanvekili Bülent Orakoğlu da ajanın paraları Bank Asya üzerinden aldığını söyledi.


kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Ingiliz gazetesi Mirror üc genc kiz ile ilgili A-Haber'in yayinini video olarak sitesine koymus ve üc 17-19 yas arasi erkegin DAIS'e katilmak istedikleri icin Istanbul'da tutuklandiklarini bildiriyor:
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/isis-three-british-teenagers-arrested-5339106

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2015 17:41
rafetyurt rafetyurt

biz devlet olamayız bakın biz abd.li suçluyu derhal veririz ama onlar bizim suçlularımızı vermez çünkü devlet olmadıgımız için onlar suçluları bize karşı kullanırlar bizde onlara karşı kullanalımki devlet oldugumuzu bilelim adamlar rakibini bakan yapıyor biz harcıyoruz egolarımızı tatmin etmek için yalakalıkdan başka bir şey bilmeyiz birde devleti yabancılara jurnalamakdan başka ne biliriz

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 15.03.2015 09:33
tilki tilki

müebbet verin şu ajana

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 15.03.2015 01:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.