Gülen'in üssünde sessizlik hakim

Gülen'in üssünde sessizlik hakim

29.01.2015 00:00

Fethullah Gülen'in bir zamanlar ziyaretçi akınına uğradığı söylenen ve paralel örgütün üssü konumunda olan Pensilvanya'daki malikanede sessizlik hakim.


kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Mal oğlu mallar.
Bu devlet nelerle başetti sizlemi başedemeyecek.
Sahte müslümanlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 30.01.2015 01:27
OSMANLI OSMANLI

Anavatanların'da (ABD.) de TÜRKÇE yi UNUTMUŞ zavaliiii...Anliyir Fekaat Konuşamiiir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 30.01.2015 00:01
selçukhilmi selçukhilmi

İngilizce aksanından ve bıyık şeklinden de anlaşıldığı üzere adam türkiyeli ve fetonun adamı.. haliyle numarasınıda yapıyor, altında jeep, kaç yetimin hakkı varsa bilinmez.. Yeşil Sermayenin ve Bu ülkenin en büyük ihanetçileri hocanızın bedduası ters tepti.. Allah sizler gibi para uğruna islam ile oyun oynayanların cezasını versin..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.01.2015 23:06
mehmet kaplan mehmet kaplan

ALLAH bilmeme neyinizi versin diyeceğim ama islamda beddua olmadığı için diyemiyorum.ey utanmaz hain sen türksün gavurmusun neden türkçe konuşmuyorsun yoksa size yasakladılarmı.yazıklar olsun yazıklar olsun.ben birşey diyemem sadece ALLAHA havale ediyorum.bildiği gibi yapsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 29.01.2015 19:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.