Erdoğan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nda konuştu

Erdoğan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nda konuştu

24.05.2017 00:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Uluslararası Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması finalinde konuştu. Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması finalinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kur'an-ı Kerim'in kemali hürmet ve edeple tilavet edilmesi gerekir. Allah'ın insana bir lütfu ve ikramı olan güzel ses en çok da Kur'an-ı Kerim'e yakışır. Bunun için efendimiz güzel ses Kur'an'ın güzelliğini daha da artırır buyuruyor" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.