CHP'nin yeni ağlama duvarı

CHP'nin yeni ağlama duvarı

13.03.2015 00:00

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan sonra CHP'li Faruk Loğoğlu ile Aylin Nazlıaka da ülkelerini ABD'ye şikâyet etti. Paralel yapının bağışlarla finanse ettiği ABD Kongresi'nin 88 üyesi, Dışişleri Bakanı John Kerry'ye bir mektup yazıp "Samanyolu Medya Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu gazeteciler için yardım talebinde bulunmuştu. Senatörler “Türkiye'de basın özgürlüğü yok. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile temas kurun" demişti. Bir ay sonra bu sefer CHP aynı yönteme başvurdu. CHP'li Faruk Loğoğlu ile Aylin Nazlıaka, Kerry'ye bir mektup yazıp "Hükümeti eleştirmeye cesaret eden gazeteciler hapse atılıyor" dedi.


kalan karakter 1000

tuncay tuncay

çok normal chp nin 2011 seçim beyannamesinin dışpolitika bölümünü okuyun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.03.2015 23:07
ak ak

baksana manken gibi poz veriyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.03.2015 19:00
KATİP KATİP

Eski solcular Amerikan uşağı oldu. Bunlar değil miydi yıllarca Amerika düşmanlığı yapan. Şimdi neden düşmanlarından yardım istiyorlar. Yoksa akıl hocaları şeyhleri F. Gülen mi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 13.03.2015 17:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.