ABD'den yeni Suriye hamlesi!

ABD'den yeni Suriye hamlesi!

12.05.2017 00:00

ABD, Suriye planını yavaş yavaş uygulamaya başladı. Washington yönetimi birkaç gün önce PKK'nın Suriye kolu olan terör örgütü YPG'ye silah desteği yapacağını açıklamıştı. Şimdi ise uzun süredir DEAŞ'ın elinde olan Tabka ilçesi ve Tabka Barajı'nı, YPG'nin ana omurgasını oluşturduğu Suriye Demokratik Güçleri'ne (SDG) bıraktı.


kalan karakter 1000

ozan ozan

yaa kardeşim olan aklımı sizemi vereyim sizde abd nin istemediği örgütleri toplayın ismini değiştirin salın abd ypg üstüne 6 ay 1 sene sonra onlar yola gelirler yoksa böle yapmayınla etmeyinle ,nerdeyse yalvarmalarla bişey olmaz,onların anladığı dil abd ye çok sayıda asker cenazesi gitmeye ve/veya uçakları tankları vb. düşürse yanarsa çok sayıda o zamn yola gelirler ama tabii bu daha çok ölüm ve daha fazla uzun savaş demek ,görünen oki abd de onu istiyor yani daha fazla ölüm ve daha fazla zamn,umarım yayınlarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 12.05.2017 20:47
Alp Alp

Savaşta bir kural vardır kendini kuşattırmayacaksın kim olursa olsun .Türkiye kimseye pabuç bırakmaz sinama oynayanlar sinamalarına bir son versinler dünyayı aldatmasınlar Arapların ve Türkmenlerin toprakları Arapların ve Türkmenlerindir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 12.05.2017 20:28
gerhartmann gerhartmann

NATO denilen teröristlerin barinagi zaten amerikaya calisiyor geriye kalan ülkeleri Amerika üs olarak kulaniyor isimleri natoda fakat baska ülkelerin söz Hakki yok nato aslinda bir terörist kulübüdür gerisi bir maskedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 12.05.2017 19:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.