15 Temmuz'un yeni görüntüleri ortaya çıktı

15 Temmuz'un yeni görüntüleri ortaya çıktı

12.10.2017 00:00

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde yaşanan dehşet dolu anların yeni görüntüleri ilk kez A Haber'de Kadraj programında yayınlandı. Yayınlanan görüntülerde, CHP'liler tarafından '15 Temmuz darbe girişimi sırasında köprüde neden polis yoktu, hep siviller şehit oldu?' söylemleriyle yapmaya çalıştıkları algı operasyonu da çürütüldü. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın yakın koruma polisi Münir Alkan köprüde, darbeciler tarafından uçaksever mermisiyle şehit edidi. Darbe kalkışmasının yaşandığı anda hainlere müdahale etmek için İstanbul Valisi Vasip Şahin Boğaziçi Köprüsü'ne gitti. Vali Şahin'in yakın koruma polisleri Ferit Bozkurt ve Şafak Kurul'un hainler tarafından derdest edildiği görüntüler de ilk kez A Haber'de yayınlandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.