Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm sezon finali fragmanı izle

27.05.2019 09:17

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz aksiyon dolu sezon finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Tuzağa düşürülen İlyas, Boran, Behzat, Tekin ve Hurşit'e neler olacağı merakla bekleniyordu. Hurşit'in yaptığı hamle sayesinde ekip kurtuldu. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğrattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Hızır ölümle burun buruna!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. yeni bölüm sezon sezon finali fragmanı yayınlandı. Atv'nin 4 sezondur devam eden dizisi EDHO 139. bölüm sezon finali ile 28 Mayıs Salı akşamı ekranlarda izleyicisiyle buluşacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. sezon finali bölümünde Hızır ölümle burun buruna geliyor. İşte EDHO 139. yeni bölüm sezon finali fragmanı!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 138. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir.

ZEKİ'DEN YENİ PLAN

Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır.

ALTAN'IN HIZIR'A OLAN GÜVENİ SARSILIYOR

Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir.

ALPARSLAN SİLAHLARIN PEŞİNDE

Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır.

ORTALIK İYİCE KARIŞACAK

Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.