EDHO 158.bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. Bölüm fragmanı izle…

EDHO 158.bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. Bölüm fragmanı izle…

24.02.2020 00:09

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 158. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. EDHO'nun 158.bölüm fragmanında ''Herkesin kafasına tek mermi...'' sözü dikkat çekiyor. İşte EDHO 158. bölüm fragmanı…


ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 158. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. EDHO'nun 158.bölüm fragmanında ''Herkesin kafasına tek mermi...'' sözü dikkat çekiyor. İşte EDHO 158. bölüm fragmanı…

157. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran'ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran'ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır'a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar. Masum birinin ölümüne neden olmaktansa bildiği her şeyi paylaşmaya razı olan Boran'ın anlattıkları, masanın Tufan üzerine kurduğu tüm planları boşa çıkaracaktır. Boran'ı öldürecek şey ise Bicoların silahından çıkacak kurşundan önce, sevdiği ve güvendiği kadının onu aldattığı gerçeğiyle yüzleşmek olacaktır. Paraların yeri ile birlikte Nasuh'un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir. Hızır, Nasuh'u konuşturarak nihayet Feyyaz'ın hain olduğu öğrenen Damla'nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır. Boran'ın düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden sadece para değil itibar da kaybeden masanın tüm bu yaşananların üstesinden gelmesi kolay olmayacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.