TRT EBA TV ortaokul canlı yayın izle! (26 Mart 2020 Perşembe)

TRT EBA TV ortaokul canlı yayın izle! (26 Mart 2020 Perşembe)

26.03.2020 10:02

TRT EBA TV ortaokul canlı yayın izle! EBA TV ortaokul canlı yayınında 5. 6. 7. ve 8. sınıflar EBA TV ile eğitim almaya devam ediyor. Haberimizden EBA TV ortaokul kanalını internet üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Kanalın yayın akışına göre öğleden sonra dersler tekrar yayınlanıyor. İşte, EBA TV ortaokul canlı izleme ekranı!


EBA TV ortaokul canlı izle! EBA TV ortaokul kanalı canlı yayın öğrenciler tarafından sorgulanıyor. 5. 6. 7. ve 8. sınıfa giden öğrenciler, EBA TV'nin uzaktan eğitim yayınları sayesinde dersleri takip edebiliyor. Okulların tatil süresinin 30 Nisan'a kadar uzatılmasının ardından 1 aylık uzaktan eğitimin yapılacağı da belli oldu. Öğrenciler uzaktan eğitim ile Türkçe, Matematik, İngilizce, Din Kültürü gibi dersler alıyor. İşte, EBA TV ilkokul canlı izleme ekranı ve EBA TV ders programı!

EBA TV ORTAOKUL CANLI İZLE!

EBA TV Ortaokul CANLI YAYIN

EBA TV İLKOKUL CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EBA TV'DEN YAYINLANAN ORTAOKUL DERS TEKRARLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.