İşte Charlie Hebdo saldırısının yeni görüntüleri

İşte Charlie Hebdo saldırısının yeni görüntüleri

13.01.2015 00:00

Kuaşi kardeşlerin Charlie Hebdo saldırısı sonrası olay yerinden kaçışına dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Kuaşi kardeşler Charlie Hebdo dergisinden çıktıktan sonra arabaya biniyor. Teröristlerin, soğuk kanlı tavırları dikkat çekiyor. Arabadan binmeden önce bir roket atar çıkartan teröristler, slogan da atıyor. Teröristler araca bindikten kısa süre sonra bir polis otosuyla karşılaşıyor. Araçtan inen Kuaşi kardeşler yine sakin bir şekilde polise ateş etmeye başlıyor. Polis aracı teröristlerin mermi yağmurundan geri geri giderek kurtulmaya çalışıyor.


kalan karakter 1000

Hasan Hasan

Önce ! Fitne fesatçilik dolandiricilik kibir gurur kiskançlik vs. Müslümanlar arasindan kalkmasi lazim ! Biz bunu yapmadikça hiç ama hic ilerleme olmaz !

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.01.2015 19:34
Yakur Kaya Yakur Kaya

Nerede Terör Örgütü Varsa Arkasında Onu Finanse Eden Uluslararası Yahudi Asıllı Para Baronları Vardır. Terörün Gerçek Para Kaynakları Bu Baronlardır. Yüzyıllardır Dünyayı Perde Arkasından Yöneten, insanlara yön Veren ve İnsanları yumurta gibi bir birine Çarpıştıran hep bu Para Baronlarıdır. Bunların Amacı Müslüman Hiristiyan Savaşı Çıkarmaktır.

Sağda, Solda, İslamcı Olan, İslamcı Olmayan Tüm Örgütlerin Arkasında hep bunlar vardır. Tıpkı Vucudu Saran Kanser Hücresi Gibi Bütün Dünyayı Saran bu Baronlar ve Bunların Yalakaları, Ekonomiden, Savaşlara, Liderlerin Seçilmesinden Algı Operasyonlarına Kadar, Terör Dahil Her Olayın İçinde Vardırlar. Kimse , Perde Arkasındakileri Sorgulamaz. Bunların En önemli Özellikleri, İçerilere Sızmaları ve Kendi Kendilerine Zarar Vererek Suçu Karşı Tarafa Atmalarıdır. Gün, Artık Perde Arkasındakilerin Maskelerini Düşürme Günüdür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 14.01.2015 02:05
hatun hatun

11 eylülde planli bir oyundu fransadaki planli oyun Islam düsmanligini artirmak icin o dönemin abd baskani 3 cü hacli seferleri baslamistir dememismiydi ama artik askerleriyle savasmiyorlar fitne fesat cikarip müslümani müslümana öldürttürüyorlar bir bakin bizde kimleri satin almislar paralel muhalefet malum medya ne Kadar Imani zayif varsa hepsi bir arada uyan müslüman uyan önce icindeki haini sonra disardaki haine karsi dik dur

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 14.01.2015 00:43
Zaf-er Zaf-er

RINGONUN Foxdog köpeklerinin üzerinde bit yenigi var.
Soguk dersem Hollywood sahnesinde elini kolunu sallaya sallaya gez
Sicak dersem görüntünü neutralize ediyorum
Bitler zipliyamadilar elimine oldular
Ekranlarda ne gösterirlerse, Masa üstü, diz üstü Tabaga ne koyarlarsa
löp löp yuturacaklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 14.01.2015 00:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.