ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'a koronavirüs şoku! En yakınındaki isim...

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'a koronavirüs şoku! En yakınındaki isim...
09.05.2020 23:23

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ın kişisel asistanının koronavirüs testi pozitif çıktı. Asistanın birkaç haftadır evden çalıştığı belirtilirken, Ivanka ve eşi Jared Kushner'in cuma günü yapılan testlerinin sonucunun ise negatif çıktığı belirtildi.


Koronavirüs salgınının merkez üssü haline gelen ABD'de Kovid-19 vaka sayısı artmaya devam ediyor. ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ın kişisel asistanında koronavirüs tespit edildi.

ABD medyasının haberine göre Ivanka Trump'ın kişisel asistanının koronavirüs için pozitif olduğunu söyledi. Asistanın son birkaç haftada Trump'ın kızının çevresinde olmadığı ve uzaktan çalıştığı bildirildi. ABD medyası ayrıca Ivanka Trump'ın ve kocası Jared Kushner'in cuma günü negatif çıktığını söyledi.

PENCE'İN BASIN SÖZCÜSÜNÜN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI
ABD Başkanı Donald Trump'ın yaverine perşembe günü korona teşhisi konulmasından ardından ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in basın sözcüsü Katie Miller'ın korona testinin pozitif çıktığı açıklandı. Bu olaydan sonra Pence'nin Lowa eyaletine ziyareti geç başladığı belirtildi.