Savcı Turgut'u karşısında gören Mahir çılgına döndü

Savcı Turgut'u karşısında gören Mahir çılgına döndü

27.01.2015 00:00

ATV'nin büyük beğeniyle izlenen dizisi Karadayı'da dün gece de heyecan doruktaydı. Diziye geri dönen Savcı Turgut kısa sürede herkesin gündemine girmeyi başardı. Turgut'u karakolda gören Mahir Kara adeta çıldırdı. Turgut'un yakasına yapışan Mahir'in ne yapacağı merak konusu. . .


kalan karakter 1000

gürcan gürcan

hep hayal dünyası sevmiyorum karalı dizileri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.01.2015 12:42
Kalender Kalender

Sırf diziye renk katsın diye savcı Turgutun diriltilmesi bana göre diziyi şirazesinden çıkardı.Bu searyoyu yazanlar buna niye gerek duydular hayret.Bundan sonraki gelişmeler yavan,tatsız ve ruhu gitmiş bir dizi şeklinde devam edip reytingleri aşağıya çekecek.Kaş yapayım derken göz çıkarmak diye buna derler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.01.2015 12:31
vefa vefa

yeni çizgi film karadayı. ölenlerin tekrar filmde oynaması ne kadar büyük bir buluş. dahiyane senaristi tebrik eder diğer ölen karakterlerinde diziye dönmesi bekleriz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.01.2015 08:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.