Kertenkele’nin foyası ortaya mı çıkıyor?

Kertenkele’nin foyası ortaya mı çıkıyor?

10.01.2015 00:00

Kertenkele için, her şey son mu bulacak? Sevgi ve mutluluk dolu gözlerle, kız kardeşi Betül’ün arkasından bakarken, ansızın karşısına çıkan meçhul kişi, Ziya hocanın sonunu mu getiriyor? Kertenkele, sokakta tesadüfen karşılaştığı kişinin, caminin yeni imamı olduğunu duyunca donakalır. Kertenkele, şimdi de sahte hoca olduğunu ortaya çıkaracak olan büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır.


kalan karakter 1000

Salih Koç Salih Koç

hayır bence daha rahat hareket etmesine neden olacaktır. hocalıktan istifa da ettiğini söyleyerek yeni bir strateji oluşturulabilir. :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.01.2015 09:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.