Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 02.12.2020 23:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 02.12.2020 23:38
ABONE OL

dizisinde geceye damga vuran sahne: , ’la böyle yüzleşti

Atv ekranlarında yayınlanan, çarşamba akşamlarının sevilen dizisi yeni bölümü ile yine izleyicisini ekranları başına kilitledi. ‘Kuruluş Osman’ın heyecanla izlenen 36’ıncı bölümünde, ve ’in yüzleşmesi çok konuşuldu. İşte Kuruluş osman'da geceye damga vuran o anlar...

Kaleden dönerken yoluna dikilen Osman Bey'in sorularına hançerle cevap vermeye kalkan Targun Hatun, "Bir gün öleceğim ve yuğ törenimde İşte diyecekler Osman Bey'i öldüren kadın!" sözleriyle meydan okudu.Osman Bey'le kıyasıya savaşan ve bileğini bükemeyeceğini anlayan Targun Hatun, Osman Bey'in "Anlat bana! Nikola'yla ne işler çevirirsiniz?" sorusuna yanıt vermek durumunda kaldı.

Targun Hatun'un inadını kırabilmek için çok uğraşan Osman Bey, nihayet istediğini aldı ve Nikola'nın şantajını ve hain planını öğrendi.Osman Bey, Nikola'ya karşı nasıl bir plan kuracak? Osman Bey, Kulucahisar Kalesi'ni geri alabilecek mi? Osman Bey'in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak? Bala Hatun, Osman Bey'in kararına nasıl tepki verecek? Targun Hatun babasını Bizans'ın elinden nasıl kurtaracak?Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 36'ıncı bölümü de seyirciden büyük ilgi görürken, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer aldı.