Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 01.12.2020 10:08
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 01.12.2020 12:52
ABONE OL

son bölüm Atv izle! Müge Anlı'nın bile şoke olduğu olayında akıllara durgunluk veren gelişmeler

'nın son bölümünde neler yaşandı? Müge Anlı, Antalya'da kaybolan 14 çocuk babası 'u arıyor. ATV canlı yayınında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı dün yayınlanan son bölümde duydukları karşısında şoke olmuştu. Türkiye'yi sarsacak iddiaya göre; Resime Dönmez, 6 aylık bebeğini tandıra atarak yaktı. Kan donduran iddianın ardından Müge Anlı, "Bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey bu inanamıyorum!" demişti. Peki 14 çocuk babası Kerem Durur'a ne oldu? Kerem Durur nerede? Kerem Durur olayında bugün çıkan detaylar ağızları açık bırakan cinsten.

Müge Anlı son bölümde yaşananlar

Müge Anlı son bölümde tandır vahşeti hem başarılı sunucu Müge Anlı hem de ekranları başındaki izleyicileri şoke etti. Müge Anlı, Kerem Durur'un kaybını araştırırken öğrendikleri karşısında, 'Bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey, inanamıyorum" dedi. Kerem Durur olayına dair bugünde inanması zor bir takım detaylar ortaya çıktı. İşte 1 Aralık Atv Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar...

2 ayrı eşten 14 çocuk, inanılmaz iddialar, ağır suçlamalar... Antalya'da kaybolan ve 2016'dan bu yana haber alınamayan 74 yaşındaki Kerem Durur'a ne olduğu Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te araştırılıyor. Kerem Durur'un eşi Resime Dönmez hakkında ortaya atılan iddialar ise korkunç!

MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLE

İddiaya göre Resime Hanım ile Kerem Bey'in ilişkisi, Resim Dönmez evliyken başladı. Resime Dönmez'in Kerem Durur'dan önceki eşi ve Kerem Durur'un kardeşi, Müge Anlı canlı yayınında şok iddialar ortaya attı.

   İddiaya göre Resime Dönmez'in eski eşiyle evli olduğu dönemde 6 aylık bebeği tandıra atıldı. Ağızdan ağıza dolaşan bilgilere göre ise bebeği tandıran atan kişi Resime Hanım'ın ta kendisi.

   Resime Hanım'ın bebeğini tandıra neden attığı ise Müge Anlı canlı yayınında gellen ihbarlar doğrultusunda şu şekilde; Kerem Durur'un 7 çocuğunun annesi Resime Durur, eski eşi ile evli olduğu dönemde dünyaya getirdiği çocuk Kerem Bey'den. Hal böyle olunca Resime Durur'un bu durumun ortaya çıkmaması için kendi evladını tandıra attığı iddia ediliyor.

   Kendisinin bebeğinin yandığı sırada evde olmadığını, geri döndüğünde olup biteni öğrendiğini ifade eden Resime Dönmez, bebeğini tandırda takdığı iddiasını reddediyor.

   Öte yandan 1 Aralık son bölümde Resim Dönmez'in Van Erciş'te bir çocuğunun da boğularak öldüğü ortaya çıktı.