Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.10.2020 16:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.10.2020 16:57
ABONE OL

30. bölüm 2. fragmanında yer yerinden oynuyor! Savcı ve Osman'ın dev kavgası...

30. bölüm 2. fragmanında yer yerinden oynuyor. Çarşamba günlerinin efsane dizisi Kuruluş Osman'ın bu hafta yayınlanacak 30. bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Osman Bey kendisine kurulan tuzaklar tek tek bertaraf ederek obasına ulaşacak. Osman Bey ve 'in kavuşması izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Geyhatu ise Kayılar üzerine nökerleriyle hareket edecek. İşte heyecanın doruklara çıktığı ile yaşananlar

Kuruluş Osman 30. bölüm 2. fragmanında yer yerinden oynuyor!

Ekranların reyting rekortmeni yapımı Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde heyecan doruklarda olacak. Türlü tuzaklardan kurtularak Kayı Obası'na gelen Osman Bey, babası Ertuğrul Gazi'yle kavuşacak. Obada Savcı Bey ve Osman Bey arasındaki yumruk yumruğa kavgası oba halkını şok edecek. Yaşanan gelişmelerin ardından Kuruluş Osman'da Ertuğrul Bey'in Kayı Obası için alacağı karar her şeyin gidişatını değiştirecek. İşte Kuruluş Osman 30. bölüm 2. fragmanı

KURULUŞ OSMAN 30. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

"Öyle bir ordu olacak ki, tüm cihana Türk İslam nizamı getirecek!"

Osman Bey uzun zamandır hasretini çektiği babası Ertuğrul Bey'le nihayet kavuşuyor.

OSMAN VE SAVCI'NIN KAVGASI

Osman Bey, kendisini tuzağa düşüren Kuzgun'un izini sürerek bu planın arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya gelir.

YAVLAK ARSLAN'IN YENİ PLANI

'Uçan Ateş'in Türklerin eline geçtiğini öğrenen Nikola yeni bir ordu kurmak için tedbirler alırken; Yavlak Arslan, Geyhatu ve Moğollar'ı Osman Bey'in üzerine çekecek planını uygulamaya koyar.

OSMAN VE ERTUĞRUL BEY BULUŞMASI

Osman Bey ve Ertuğrul Bey buluşmasında neler yaşanacak? Savcı Bey'in gelişi beylik mücadelesine nasıl etki edecek?

GEYHATU GELİYOR

Söğüt'teki veba salgını uç bölgesini nasıl etkileyecek? Nikola ve Flatyos'un planı ne? Yavlak Arslan'ın planı işleyecek mi? Geyhatu'nun uç bölgesine gelişi, dengeleri nasıl değiştirecek?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Pusatımızın erişemediği yerde aklımızla iş göreceğiz!"

Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluş Osman'ın 29'uncu bölümünde, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele ediyor.

Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası'ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası'na geliyor.

Savcı Bey'in obaya gelişi heyecan yaratırken, Osman Bey'in akıbetinin belirsizliği Bala Hatun'u endişeye sürüklüyor. Osman Bey ölümcül tuzaktan kurtulabilecek mi?

Kayı Obası'na gelen Nikola ve Flatyos'un planı ne? Ertuğrul Bey, oğlunu bulabilmek için nasıl bir hamle yapacak?

Savcı Bey, kardeşi Osman Bey'in kayıp olduğunu öğrenince nasıl hareket edecek? Bala Hatun, Ertuğrul Bey'e kendini kabul ettirebilecek mi?