Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.09.2020 09:59
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.09.2020 14:57
ABONE OL

SON BÖLÜM İZLE! cinayetinde son dakika gelişmesi! Kardeş Anıl Çelikten...

 Atv canlı yayınında son dakika gelişmelerini aktarıyor! 30 yaşındaki , 12 gün önce Antalya'da kaybolmuştu. 21 Eylül canlı yayınında Duygu Çelikten'den acı haber gelmiş ve Duygu'nun cansız bedenine ulaşılmıştı. Şimdi tüm Türkiye Duygu Çelikten neden ve nasıl öldü sorusunun yanıtı arıyor. 22 Eylül ünde, Duygu Çelikten cinayeti hakkında son dakika gelişmeleri yaşandı. Duygu Çelikten'in annesi ve kardeşi hakkında ortaya atılan iddialara stüdyodakileri şoke etti. Hepsi ve daha fazlası Müge Anlı son bölümde.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Çelikten'i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ü., annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı.

İkiliden daha sonra haber alınamadı. Telefonlarına ulaşılamayan Duygu Çelikten'in ailesi polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. 13 gündür kızlarından haber alamayan aile, Müge Anlı canlı yayınına katılarak kızının bulunması için çağrıda bulundu.

BAŞI KOPMUŞ, VÜCUDU ÇÜRÜMEYE BAŞLAMIŞ

Olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, dün 2 çocuk annesi kadının cesedini, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu. Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Çelikten'in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlendi. Bedeni çürümeye başlayan Çelikten'in ne zaman ve kim tarafından öldürüldüğüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.