Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.09.2020 13:19
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2020 13:30
ABONE OL

Hercai yeni sezonda Miran ve Reyyan artık Azize'nin piyonu değil! İşte Hercai yeni fragman...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai'nin 39. bölüm fragmanı ATV ekranlarında, "Sevdalandım, öldüm dediğim yerde can buldum..." başlığıyla yayınlandı. Artık Azize’nin alacağı intikamın eli olmak istemeyen ve intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan’la beraber kendilerine her şeyden uzak bir hayat kurmak için Midyat’tan gitmeye karar veriyor. Tabii bu durum Azize Aslanbey'i harekete geçiriyor. İşte merakla beklenen Hercai fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar...

Miran ve Reyyan artık Azize'nin piyonu değil!

Hercai yeni sezon ile Atv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hercai oyuncu kadrosunda Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), Oya Unustası (Gönül Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Tansu Taşanlar (Azad Şadoğlu), Ahmet Kayakesen (Harun), Zuhal Yalçın (Asiye) gibi isimler yer alıyor.

HERCAİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Hercai'nin yayın tarihi belli oldu. Yeni fragmanı ile izleyicisini merakta bırakan Hercai, 18 Eylül 2020 Cuma saat 20.00'te Atv'de...

HERCAİ 39. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Artık Azize'nin alacağı intikamın eli olmak istemeyen ve intikamdan vazgeçen Miran, Reyyan'la beraber kendilerine her şeyden uzak bir hayat kurmak için Midyat'tan gitmeye karar verir. Bu karar Şadoğlu ailesinde kabul görür ancak Elif'in ölümünden sonra derin bir yasa boğulan Azize Aslanbey'in iki aile için çok farklı planları vardır. Torununun ölümünden sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son kez Miran'ı kullanarak her şeyi bitirmeye ant içer fakat bunca yıl öldü bilinen Sultan'ın oğlu Aslan Aslanbey geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmiş ve adaleti sağlamak için atalarının topraklarına geri dönmüştür. Aslan'ın ortaya çıkmasıyla kartlar yeniden dağılırken sevdaları yeni bir sınavla karşı karşıya kalan Reyyan ve Miran artık Azize'nin piyonu değil, kendi oyunlarının kurucusu olarak herkese meydan okuyacaktır.

HERCAİ SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur.

MİRAN'IN DESTEĞİ

Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

MİRAN'IN ÖZGÜRLÜK SAVAŞI

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler.

AZİZE'NİN ŞADOĞLU KONAĞINDA İNTİKAM PLANLARI

Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

SON KOZLAR PAYLAŞILIYOR

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.