Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.01.2020 16:54
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.01.2020 16:54
ABONE OL

6. sezon ne zaman başlıyor? Peaky Blinders yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

dizisinin 6. sezonu izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Cillian Murphy, Sam Neill ve Helen McCrory gibi isimlerin yer aldığı Peaky Blinders dizisinin 6. sezonu için heyecanlı sürerken gözler Netflix tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Dizinin sıkı takipçileri 5. sezonun ardından ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. İşte merak edilenler...

Milyonlarca izleyici tarafından heyecanla takip edilen Peaky Blinders 5. sezonu izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Diziyle ilgili gelişmeleri merak edenler özellikle 5. sezonun ardından Peaky Blinders 6. sezon tarihi hakkında araştırma yapıyor. Bu kapsamda özellikle şu günlerde izleyiciler Peaky Blinders 6. sezon ne zaman sorusuna yanıt arıyor.

PEAKY BLİNDERS 6. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Peaky Blinders 6. sezon tarihi henüz belli olmadı. Dizinin yeni sezon tanıtımının yayınlanması ile birlikte 6. sezonun başlayacağı tarihin belli olması bekleniyor. Netflix tarafından Peaky Blinders'ın 6. sezon tarihi ve fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacak.

PEAKY BLİNDERS KONUSU

1919 yılında İngiltere, Birmingham'daki bir suç çetesinin başında ne pahasına olursa olsun yükselmeyi kafasına koymuş, acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır.

Çete yaptıkları son soygunla Müfettiş Chester Campbell'in (Sam Neill tarafından canlandırılan) dikkatini çeker ve dönemin Dışişleri Bakanı Winston Churchill tarafından bu soygunu araştırmak üzere Birmingham'a gönderilir. Hedefinde çeteler, gangsterler, komünistler ve müşterek suçlular vardır. Chester, şehri bu yasa dışı örgütlerden temizlemek için yemin eder ve bunun üzerine daha önce görev yaptığı Belfast'tan kendi ekibini de getirip çalışmalara başlar. Winston Churchill ilk seride Andy Nyman, ikinci seride Richard McCabe tarafından canlandırılmıştır.

PEAKY BLİNDERS OYUNCU KADROSU

Başroldekiler:Cillian Murphy,Sam Neill,Helen McCrory