Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.01.2020 16:59
  • Son Güncelleme: 15.01.2020 17:11

Sömestr tatilinde çocuklara büyük sürpriz! filminin fragmanı yayınlandı! (Ne zaman vizyona girecek?)

Bu Macerayı Asla Unutamayacaksın! Sloganıyla minika’nın yapımcılığını üstlendiği filminin heyecanla beklenen fragmanı yayınlandı. Başlarından geçen 7 farklı heyecan dolu hikayeyi hem Bosforili balıklara hem de seyircilere izletmek için gece gündüz demeden hazırlanan balık dostlarımız bizleri bu filmde kahkahalara boğarken unuttuğumuz güzelliklerini de hatırlatmak istiyor.

'nın derinlerinde bizden bir hikaye olarak yola çıkan Maceracı Yüzgeçler, Büyük Gösteri adıyla 24 Ocak'ta sinemalarda yerini almaya hazırlanıyor. Kız Kulesi'nden martılara, Boğaz'ın eşsiz ışıklarından manzaralarına uzanan dostlarımız Biba, Babu, Tuti, Çupa ve 'nin maceraları her yaştan çocukları hem eğitmek hem de eğlendirmek istiyor.

ROBOTLARDAN OSMAN HAMDİ BEY'E 7 FARKLI MACERA
Kırmızı barbunya balığı dostumuz Biba bu filmde arkadaşları Tuti, Babu, Çupa ve Taka Hamsi ile birlikte Bosfori halkına unutamayacakları bir gösteri hazırlıyor. Başlarından geçen 7 farklı heyecan dolu hikayeyi hem Bosforili balıklara hem de seyircilere izletmek için gece gündüz demeden hazırlanan balık dostlarımız bizleri bu filmde kahkahalara boğarken unuttuğumuz İstanbul güzelliklerini de hatırlatmak istiyor. Robotların teknolojik dünyasından, tablolarına 7 farklı hikayeyle izleyicilerini maceradan maceraya çağırıyor.

HİKAYESİNDEN ANİMASYONUNA ÜLKEMİZDEN BİR FİLM
'nin keyifli hikayesini çocuk filmlerinin usta ismi Arzu Demirel Birinci kaleme aldı. Başarılı filmler ve çizgi dizilerle adından çokça söz ettiren senaristimiz bu filmde de çocuklara yeni ufuklar açmak ve onlara unutulmaya yüz tutan değerlerimizi hatırlatmak istiyor.

Ülkemizin başarılı animasyon stüdyolarından Imaginite tarafından hazırlanan film hikayesinin yanında çizgileriyle de izleyicisini görsel bir şölene davet ediyor. Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri filminde çocuklar için özel olarak seçilen renkler ve aslına uygun hazırlanan İstanbul manzaraları ile minik seyircilere keyifli bir dünya Imaginite tarafından hazırlandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.