Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 14.01.2020 22:48
  • Son Güncelleme: 21.01.2020 21:48

17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Efe, evi terk etme kararı alıyor!

Star TV'de ekranlara gelen dizisi bu akşam 16. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Rıza'nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kağıt üzerinde evli göründüğü Rıza'nın karşısına çıkmakta zorlandı. İzleyiciler bölümün ardından . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte son bölümde yaşananlar...

Çocuk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen Çocuk dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Babası Ali'nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanıştı. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler Çocuk 17. yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ÇOCUK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza'nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken; Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kâğıt üzerinde evli göründüğü Rıza'nın karşısına çıkmakta zorlanır. Bastırdığı kaygıları ve geride bıraktığını zannettiği çaresizliği ayaklanmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.