Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 14.01.2020 22:48
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.01.2020 21:48
ABONE OL

17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Efe, evi terk etme kararı alıyor!

Star TV'de ekranlara gelen dizisi bu akşam 16. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Rıza'nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kağıt üzerinde evli göründüğü Rıza'nın karşısına çıkmakta zorlandı. İzleyiciler bölümün ardından . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte son bölümde yaşananlar...

Çocuk 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen Çocuk dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Babası Ali'nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanıştı. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler Çocuk 17. yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ÇOCUK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza'nın beklenmedik gelişiyle köşkte herkes gerilirken; Asiye ise aradan geçen uzun yıllara rağmen halen kâğıt üzerinde evli göründüğü Rıza'nın karşısına çıkmakta zorlanır. Bastırdığı kaygıları ve geride bıraktığını zannettiği çaresizliği ayaklanmıştır.

ASİYE VE AKÇA KARŞILAŞMA YÜZÜNDEN ENDİŞEYE KAPILIYOR

Babası Ali'nin akıbetiyle ilgili sorularına ısrarla cevap arayan Hasan, annesinin yeni kocası olarak gördüğü Rıza ile tanışır. Rıza'nın Hasan'ın babasının katili olduğunu bilen Asiye ve Akça bu karşılaşma yüzünden endişeye kapılır. Rıza'dan hoşlanmayan Hasan ise; onun anlattığı hiçbir şeye inanmaz. Babası Ali'ye ne olduğunu mutlaka öğreneceğini söyler.

HASAN BİR KEZ DAHA YIKILIYOR

Annesinin köşkte kalacağını öğrenen Hasan bir kez daha yıkılır. Bundan sonra sadece Efe'nin velayetine odaklanacaktır. Diğer yandan Akça'nın sonuca bu kadar yaklaşmışken velayet konusunda çekingen davrandığını fark eder ve buna anlam veremez.

AKÇA KENDİNİ KATİL ZANNEDİYOR

Ali Kemal'in oyunu yüzünden kendini katil zanneden Akça ise daha fazla bu yükü taşıyamaz. Polise teslim olmaya karar vermiştir.

Hayatta onu en çok seven insanlar birbirleriyle sürekli ve kıyasıya kavga ederken; Efe onlar mutlu olsun diye evi terk eder. Küçük çocuk bir bilinmezliğe doğru yürürken kimse onu fark etmez, tek bir kişi dışında.