Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 13.01.2020 23:26
  • Son Güncelleme: 14.01.2020 16:07

5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nare, Sancar'a meydan okuyor!

Star TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi 'nın yeni bölümündeki gelişmeler izleyicileri şaşırttı. Yeni bölümde Sancar’ın Menekşe ile eve gittiğini öğrenen Nare, bir zamanlar nikah defterleri olan zeytin ağacından destanı siliyor. Nare ise Sancar'a meydan okurken, bu savaşta Gediz'den yardım istiyor. İzleyiciler bölümün ardından . bölüm fragmanını beklemeye başladı. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar...

Sefirin Kızı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşan Sefirin Kızı dizisi bu akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından yakından takip edilirken Nare Sancar'a meydan okudu ve bu savaşta Gediz'den yardım istedi. Bölümün ekranlarda son bulmasıyla birlikte Sefirin Kızı 5. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sancar'ın Menekşe'yle eve gittiğini öğrenen Nare, bir zamanlar nikah defterleri olan zeytin ağacından siler destanı. Bundan sonra Sancar'ın Nare'si yoktur, sadece Nare vardır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.